Agrimont_logo1.png
CzechCzechRepublicGermanDE-CH-ATFrenchfr-FREnglish (UK)

Technické parametry a příslušenství dopravníků AGRIMONTŠnekové dopravníky jsou k dispozici v různých délkách a výkonech, standardně jsou vyráběny z nerezu (EN 1.4301) a lakované práškovou barvou KOMAXIT. Plášť dopravníku a šnekovnice jsou v robustním provedení a jsou ručně výškově nastavitelné lanovým navijákem nebo hydraulikou (typ HP), sklápěcí a v požadované výšce hydraulicky nastavitelné. Záruka výrobce je 2 roky. Každý dopravník je dodáván vždy s příslušnou montážní sadou (dle typu dopravníku) a transportním zajištěním, které je adaptabilní na všechny běžné typy návěsů.

Pohon: hydraulický motor – pro přívod oleje je nutný samostatný okruh s volným zpětným odtokem. Průtok oleje je závislý na typu dopravníku, pohybuje se však od 35 l/min do 100 l/min. Na motorech lze regulovat otáčky v rozpětí od 250 do 450 ot./min. Standardně je průtok oleje regulován kulovým ventilem, na přání lze ovládat hydromotor pomocí elektromagnetického ventilu.

Výkon dopravníků: v sérii 20 (ZSN 20 nebo SSN 20 s průměrem 170 mm) se dosáhne cca 30 t/h podle přepravovaného materiálu a úhlu nastavení dopravníku na návěsu. Tento typ je vhodný pro plnění menších strojů, pro plnění větších strojů se doporučuje série 50 (ZSN 50 nebo SSN 50 s průměrem 200 mm) a dopravním výkonem přibližně 50 t/h. Velké dopravníky (typ HP) dosáhnou přepravního výkonu až do 300t/h.

Materiál: konstrukce pláště dopravníků a šnekovnice jsou zhotoveny z nerezové oceli pro dlouhodobé využití a jsou proto vhodné pro přepravu hnojiv. Dopravníky jsou z vnější strany lakované červenou práškovou barvou, díky které vypadají déle jako nové. Na Vaše přání lze vyrobit šnekové dopravníky i z klasické černé oceli.

Středové ložisko: Jako jediný český výrobce překládacích dopravníků konstruuje  AGRIMONT do svých dopravníků středové ložisko. Díky středovému ložisku nedochází ke zbytečnému poškozování dopravovaného materiálu (především osiva a obili), celkový chod dopravníku je tišší, šetrnější a klidnější. Ložisko zabraňuje jakýmkoli kontaktům mezi šnekovnicí a pláštěm dopravníku při chodu naprázdno a tím eliminuje případné poškození pláště. Díky středovému ložisku lze šnekové dopravníky používat i ve sklopeném stavu aniž by došlo k poškození pláště.

Příslušenství:

Sídlo firmy

AGRIMONT BOHEMIA s.r.o.
Mělnická 150
277 06 Lužec nad Vltavou
Česká republika

Telefon

Po-Pá od 08:00 do 18:00
Jednatelé:
Libor Král +420 602 423 042
Josef Král +420 602 460 070
Obchodní oddělení pro ČR a SK:
Libor Král +420 602 423 042
Export:
Karin Steinvoord +49 157 8783 4105

Kontakty

 
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web:  www.agrimont.cz   

 Instagram